10 המלונות הכי מפנקים בישראל

10 המלונות הכי מפנקים בישראל

ישראל היא מדינה קטנה עם הרבה מה להציע, כולל מלונות מפנקים רבים. אם אתם מחפשים חופשה מפנקת, הנה 10 המלונות הכי מפנקים בישראל:

  1. מלון יערים

מלון יערים הוא מלון בוטיק יוקרתי הממוקם ביער הכרמל, במרחק נסיעה קצר מתל אביב. המלון מציע חדרים מרווחים ומפנקים עם נוף עוצר נשימה ליער, מסעדה גורמה, ספא יוקרתי ועוד.

  1. מלון כרמל

מלון כרמל הוא מלון היסטורי הממוקם בלב העיר חיפה. המלון מציע חדרים קלאסיים עם נוף לים, מסעדה ים תיכונית, ספא יוקרתי ועוד.

  1. מלון סטאי אילת

מלון סטאי אילת הוא מלון ספא יוקרתי הממוקם באילת. המלון מציע חדרים מפנקים עם נוף לים, מסעדה ים תיכונית, ספא יוקרתי ועוד.

  1. מלון דיוויד ירושלים

מלון דיוויד ירושלים הוא מלון היסטורי הממוקם בלב העיר ירושלים. המלון מציע חדרים קלאסיים עם נוף לעיר העתיקה, מסעדה גורמה, ספא יוקרתי ועוד.

  1. מלון ריץ קרלטון תל אביב

מלון ריץ קרלטון תל אביב הוא מלון יוקרתי הממוקם בלב העיר תל אביב. המלון מציע חדרים מפנקים עם נוף לים, מסעדה גורמה, ספא יוקרתי ועוד.

  1. מלון רמדה ירושלים

מלון רמדה ירושלים הוא מלון יוקרתי הממוקם בלב העיר ירושלים. המלון מציע חדרים מפנקים עם נוף לעיר העתיקה, מסעדה גורמה, ספא יוקרתי ועוד.

  1. מלון לאונרדו תל אביב

מלון לאונרדו תל אביב הוא מלון יוקרתי הממוקם בלב העיר תל אביב. המלון מציע חדרים מפנקים עם נוף לים, מסעדה גורמה, ספא יוקרתי ועוד.

  1. מלון לאונרדו ירושלים

מלון לאונרדו ירושלים הוא מלון יוקרתי הממוקם בלב העיר ירושלים. המלון מציע חדרים מפנקים עם נוף לעיר העתיקה, מסעדה גורמה, ספא יוקרתי ועוד.

  1. מלון לאונרדו אילת

מלון לאונרדו אילת הוא מלון יוקרתי הממוקם באילת. המלון מציע חדרים מפנקים עם נוף לים, מסעדה גורמה, ספא יוקרתי ועוד.

  1. מלון לאונרדו ים המלח

מלון לאונרדו ים המלח הוא מלון יוקרתי הממוקם בים המלח. המלון מציע חדרים מפנקים עם נוף לים, מסעדה גורמה, ספא יוקרתי ועוד.

אלו רק חלק מהמלונות המפנקים הרבים הקיימים בישראל. עם כל כך הרבה מה להציע, אין ספק שתמצאו את החופשה המפנקת המושלמת עבורכם בישראל.

יעניין אתכם גם...

מדריך תיירות מלא אירופה 2023
תיירות חו״ל

אירופה בקיץ 2023 – מדריך תיירות מלא

מתכננים חופשה לאירופה בקיץ? עדיין לא מאוחר! אירופה היא יבשת יפה ומגוונת עם הרבה מה להציע למטיילים. אם אתם מתכננים חופשה באירופה בקיץ 2023, הנה