השירותים שאנו מציעים

אנחנו מציעים מגוון שירותים להרחקת יונים, כולם טובים ויעילים.

הרחקת יונים מקצועית

אמנם הרעיון לקרוא למדביר כדי להרחיק יונים נשמע מוגזם, אבל העובדה שקוראים לו מדביר לא אומרת שהוא עומד להרוג את היונים! הרחקת יונים הכוונה היא שמבצעים תהליכים מסוימים שגורמים לכך שהיונים לא ימשיכו לקנן אצלם במרפסת, או בכל מקום אחר בקרבתכם.
קיימות דרכים רבות לבצע הרחקת יונים.

קרא עוד

רשת להרחקת יונים

יונים הן חיות מסקרנות. מצד אחד, הן מסמלות הרבה דברים טובים, ואף נחשבות לסמל השלום. מצד שני, העבודה שכמות עצומה של יונים נמצאת בחיפוש מתמיד אחר מזון ומחסה, גורמת להן למצב שבו הן מחפשות באופן קבוע מקומות להתמקם בהם ובמקרים רבים מקומות אלה גורמים לטרחה ומטרד עבור בני אדם.

קרא עוד

דוקרנים ליונים

התקנה של דוקרנים ליונים היא פעולה שאמנם יכולה לגרום נזק ליונים, אך בטווח הרחוק היא תימנע מהם להתמקם במקום בו מותקנים דוקרנים. התקנת דוקרנים ליונים היא פעולה שלא מיועדת לפגוע או לפצוע יונים, אלא ללמד אותן על ידי התניה כי המקום שבו מותקנים הדוקרנים אינו מקום שבו הן יכולות להתמקם.

קרא עוד

הדברת כיני יונים

על מנת שלא יוכלו להיכנס יונים אליכם הביתה, ניתן לבצע הרחקת כיני יונים , כך שהיונים בכלל לא יוכלו להגיע לאזורים שקרובים אליכם הביתה. מדבירים מסוגים שונים מבצעים תהליכים של הרחקת יונים מדי יום, במקומות רבים, שכוללים הרחקת כיני יונים .

קרא עוד